אוגוסט, 2009

בדיוק כשקבעתי תור למילוי בעפעפיים אמרה לי חברה שיש גם אפשרות אחרת… טבעית… שתשמר לי את עור הפנים ולא תתן רק מענה מקומי ל”שקע ההוא מתחת לעפעף”. לאחר התחבטויות והתיעצויות החלטתי ללכת על זה … שהרי אומרים שטבעי זה הכי טוב …אפילו רופאת המשפחה שלי התלהבה ואמרה ששיטה זו מוכרת מזה שנים בעולם הרפואה לצרכי ריפוי….אז…אם זה לא מזיק ואפילו בריא אז זה בטוח שווה התנסות…וכך גמלה בי ההחלטה…
היום לאחר שלושה טיפולים לאורך כחצי שנה אני שמחה לבשר לכם שהשיטה המהפכנית אכן עושה שינוי. בשונה משיטות מילוי או מתיחה אחרות ,מדובר פה בהצערת העור. העור נראה מתוח יותר ומוצק יותר. הטקסטורה משופרת.
תחשבו, שכשמסתכלים עלינו לא מתיחסים לשניים וחצי הקמטים שצמחו מתחת לעפעף השמאלי. מה שיוצר את הרושם הוא המראה הכללי של הפנים ובזכות הטיפול הנ”ל קיבלתי מראה צעיר יותר. טיפול זה אינו נמדד דווקא במילוי של פינה זו או אחרת אלא בהטפחה, מיצוק ומתיחה כלליים וזה מה שנותן את אפקט ההצערה. והרי למה עוד נייחל???ומה עוד נבקש???

ג.ו., ב”ש

ספטמבר, 2009 – העלמת קמטים

ששמעתי על השיטה ולאחר שקבלתי הסבר מלומד ומושכל הבנתי שיש כאן את התשובה למה שביקשתי לעצמיידעתי ש”זה הדבר הבא”…כאשה מודעת ומטופחת החלטתי שאני רוצה את זה…רוצה את הזוהר התמידי של עור פני, את הגמישות והמוצקות כתוצאה של התהליך ומיד נרתמתי לעניין. היום אני אוהבת את מראה פני החלקות והמתוחות ואת עצמי יותר מתמיד. קמטוטים נמתחו ושקעים התמלאו. בבוקר ולפני כל יציאה מהבית מסתפקת רק בפודרה שקופה ומעט גלוס שעושים את מראה עור הפנים מושלם.
והמחמאות …אוי איזה אושר…המחמאות מבן הזוג, מחברים וחברות שלא הבינו “מה” רק ידעו לאמר שאני פשוט נראית נהדר. ההרגשה האישית מדהימה, החיוך מצוי על פני והביטחון העצמי פשוט מושלם.
את האלחוש קיבלתי בתחילת הטיפול לאחר הוצאת הדם והכנתו להזרקה, כבר הרגשתי את פעולת הקרם המאלחש-לציין שממש בעת ההזרקה התחושה היתה יותר “מעקצצת” מאשר דוקרת, מה שהשאיר אותי רגועה ונינוחה. לאחר התהליך אני ממליצה על קומפרס מי קרח למשך 10 דקות, והשאר הסטוריה…

תודה לכם ! לכל העושים בדבר על הליווי האמין על ההסברים ועל כך שאני היום אוהבת להגיד “כן, אני בת 52”!!!
כפי שנאמר , תמונה אחת שווה אלף מילים, כך מעידות התמונות של לפני ואחרי…נהדר ממליצה בחום לכל “אחיותי” היפות.
שאו ברכות צוות MYCELLS והמשיכו להשפיע את קסמיכם לרוב.

שוב תודה ענקית…איה שאוריקי-אילת-ישראל

מכתב תודה כאישה בת 59 אשר טיפוח, שימור ותחזוקת הפנים והגוף הם אחד מהערכים החשובים לי מאז גיל 26, כאשר הוצעה לי האפשרות לטיפול mycells קפצתי על המציאה. אינני ששה למלא את פניי בחומרים לא טבעיים מה עוד שהם נמסים ונמוגים אל תוך הגוף ואינני יודעת איך הגוף מטפל בחומרים אלו, ולכן הפתרון של שחזור והצערת העור מדמי שלי נראה לי נפלא.
אני היום אחרי הטפול השלישי והתוצאות מדהימות. עור הפנים בוהק יותר, בהיר יותר, כתמים חומים הולכים ומתבהרים, העור מתמצק בעיקר באזור הצוואר שבו ההבדל ביו פני לבין הצוואר היו די דרסטיים, הקמטים והקמטוטים התמלאו (לא לגמרי ויחד עם זה בהבדל ניכר). כמובן ששואלים אותי עם עשיתי ניתוח למתיחת עור הפנים ולכולם אני מספרת על הדבר הנפלא הזה שנקרא mycells. הטיפול עצמו לא נורא, לא נעים אבל סביר כמו מריטת שערות מהגבות ויש מקומות שכמעט ולא מרגישים. ככל שמאפשרים לפנים להיות רפויות יותר כך גם הכאב פחות מורגש. אני נוהגת לקחת אדוויל חצי שעה לפני הטפול עצמו וכך אני יכולה להיות רגועה יותר והכאב אולי גם עדין יותר.
מאחלת לכל אחת להתנסות, להתיפות ולהפוך לצעירה יותר לפחות במראה פניה. תודה לצוות mycells על הטיפול והאיפשור.

מיקי בורוכוביץ, חדרה